Автор: Ігор Галущак | 26 січня 2015 23:17 |
У польському Любліні делегація Львівщини взяла участь у відкритті пам’ятника Пам’яті мільйонів жертв великого голоду (Голодомору) в Україні 1932-1933 років – українців, поляків та інших народів, які загинули в результаті геноциду, спричиненого сталінським режимом.
Задум спорудити в Польщі означений пам’ятник, виник ще два роки тому. Адже, як наголошують самі поляки, й про це донині мало знає, в часи Великого голодомору в Україні, радянською системою були винищені й 100 тисяч їхніх співвітчизників, які жили тоді на Східній Україні.
Перед відкриттям монумента архієпископ Люблінський і Холмський Авель провів церемонію освячення пам’ятника та панахиду за душами тих, хто загинув у часи Великого голодомору в Україні.
Окрім голови Львівської обласної ради Петра Колодія, участь у поминальних заходах також взяли Посол України в Польщі Андрій Дещиця, виконуючий обов’язки Генерального Консула України в місті Люблін Сергій Сидюк, Президент міста Люблін Кшиштоф Жук, воєвода Люблінського воєводства Войцєх Вільк, а також Голова Українського товариства міста Люблін Республіки Польща Григорій Купріянович, представники української громади міста Люблін, делегація українців з Волині та Івано-Франківщини.
Ігор Галущак
Фото пресс-служби ЛОР
вологість:
тиск:
вітер:
вологість:
тиск:
вітер:
вологість:
тиск:
вітер:
вологість:
тиск:
вітер:
Липень 2024
Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб | Нд |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 | 31 |
Коментарі (0)